Ga naar de inhoud

Voorraaddeals: Het voordeel kan tot wel duizenden euro's oplopen! percent_discount Bekijk de actie!

Skoda Octavia Combi1.4 TSI iV PHEV Business Edition | SoH 100% | Parkeersensoren achter | CarPlay | Cruise control | Airco | Digital cockpit |

Op voorraad
Hoeveel kan ik lenen?WhatsApp met ons!


Specificaties

Bouwjaar2023
TransmissieAutomaat
BrandstofHybride benzine
Kilometerstand21.416 km
KentekenJTV-16-R
BasiskleurZwart
APK tot8 november 2027
Vermogen (pk)204 pk

Opties

airco (automatisch)
Apple Carplay/Android Auto
cruise control
parkeersensor achter
volledig digitaal instrumentenpaneel
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
buitenspiegels in carrosseriekleur
centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
dakrails
Apple Carplay/Android Auto
volledig digitaal instrumentenpaneel
Bluetooth telefoonvoorbereiding
connected services
DAB ontvanger
airco (automatisch)
cruise control
achterbank in delen neerklapbaar
armsteun achter
armsteun voor
parkeersensor achter
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Autonomous Emergency Braking
Instructieboekjes aanwezig
Nationale Auto Pas check
oplaadmogelijkheid
Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar

Omschrijving

Qua leeftijd komt deze Skoda Octavia Combi net kijken. Frisse kilometerstand, laatste technologie, actuele snufjes. Net niet nieuw, en dus heel betaalbaar! Hoewel de auto uit 2023 komt, heeft hij maar 21416 kilometer gereden. Uitstekende prestaties op de weg dankzij de verbrandingsmotor én elektromotor. En héél vriendelijk voor het milieu en portemonnee! Bij de rijke uitrusting horen ook LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en verwarmde ruitensproeiers.

Het digitale dashboard ondersteunt u voortdurend met actuele, bruikbare informatie. Praat tegen deze auto en de auto doet wat u wilt dankzij de ingebouwde spraakbediening. Had u de auto nou wel afgesloten? Met Connected Services checkt u het overal en altijd. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Ook is de Skoda uitgerust met: sportstuur met schakelpaddels, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.

Deze auto is voorzien van innovatieve systemen die u onderweg begeleiden en beschermen. Deze Skoda Octavia Combi is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding en vermindert de gevolgen van een ongeval. Vermoeidsheidsherkenning neemt tekenen van vermoeidheid waar bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er daardoor ongelukken gebeuren. U bent mede dankzij hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.

Wilt u deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor u klaar kunnen zetten.

Wat is uw auto waard?

Ontvang een vrijblijvend inruilvoorstel voor uw auto.

check_circle Vestigingen in Rotterdam, Spijkenisse, Vlaardingen

check_circle Chatservice van 8.00 - 23.00 uur

check_circle Meer dan 85 jaar ervaring

Neem contact met ons op