Ga naar de inhoud

Voorraaddeals: Het voordeel kan tot wel duizenden euro's oplopen! percent_discount Bekijk de actie!

Audi Q235 TFSI S tronic 150pk S edition

WhatsApp met ons!



€ 857 p/m*

Specificaties

Bouwjaar2026
TransmissieAutomaat
BrandstofBenzine
Kilometerstand25 km
BasiskleurBlauw
Vermogen (pk)150 pk

Opties

Audi smartphone interface
Audi soundsystem
Audi virtual cockpit
Cruise control (incl. speedlimiter)
Hemelbekleding in zwart
Volautomatische airconditioning
Warmtewerend glas
Achterruit, verwarmbaar met tijdschakeling
Automatisch in- en uitschakelen van de autoverlichting en de ruitenwissers
Banden, 215/55 R 17
Hemelbekleding in zwart
Optiekpakket zwart plus
Sportstoelen vóór
Sportstuurwiel, in hoogte en lengte verstelbaar
12V-aansluiting achterin
Audi smartphone interface
Audi soundsystem
Audi virtual cockpit
Cruise control (incl. speedlimiter)
MMI navigatie plus met MMI touch

Wat is uw auto waard?

Ontvang een vrijblijvend inruilvoorstel voor uw auto.

check_circle Vestigingen in Rotterdam, Spijkenisse, Vlaardingen

check_circle Chatservice van 8.00 - 23.00 uur

check_circle Meer dan 85 jaar ervaring

Omschrijving

Accu snelladen: nee

Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Het is een nieuwe auto, hij is nu uit voorraad leverbaar. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Deze Audi Q2 heeft verwarmbare voorstoelen, voor zowel bestuurder als bijrijder. U wordt in deze auto ook getrakteerd op sportonderstel, warmtewerend glas, zwarte hemelbekleding, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen in de voorstoelen. Parkeer en kijk niet om! De achteruitrijcamera doet dat voor u. Audi audiosysteem en MMI navigatiesysteem zijn gecombineerd. Zo wordt zelfs gesproken route-informatie een luisterervaring! En dankzij bluetooth klinkt uw favoriete playlist geweldig. Comfortairconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Deze Audi Q2 maakt het rijden graag gemakkelijk. Daarom verzorgt de regensensor de mate van ruitreiniging die de ruitenwissers moeten leveren bij neerslag. Meer rijcomfort en minder brandstofgebruik? Even de cruise control instellen en dan ontspannen rijden! Ook DAB+ radio, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale portiervergrendeling, bestuurders informatiesysteem met kleurendisplay en in hoogte en diepte verstelbaar stuur zijn aan boord. Geavanceerde technische systemen houden tijdens elke rit het verkeer in de gaten en reageren op potentieel gevaarlijke situaties. Wanneer u onbedoeld buiten uw rijstrook terechtkomt, geeft lane assist een waarschuwingssignaal. Als u wilt, kunt u al snel rijden met uw nieuwe Q2. Onze verkoopadviseurs staan klaar om u de auto te laten zien. Dan leggen ze u meteen uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden. Tot ziens in onze showroom!

Disclaimer: LET OP: Getoonde afbeeldingen kunnen afwijken van de daadwerkelijke voorraadauto. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Vraag onze verkoopadviseurs naar specificaties van deze auto..

* Hoogenboom biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305. Vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 10.000 km per jaar, € 500 eigen risico en regio Utrecht. Tarieven kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Brandstof is niet inbegrepen. Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende leasetermijnen. Afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. De overheid gaat de korting op de motorrijtuigenbelasting (MRB) voor elektrische en plug-in hybride auto’s in de periode 2025 - 2030 (verder) afbouwen. - Elektrische auto’s: In 2025 geldt een korting van 75% op de MRB, gevolgd door een verdere afbouw in de jaren daarna. - Plug-in hybride auto’s: In 2025 geldt een korting van 25% op de MRB, Op basis van de huidige plannen vervalt de korting volledig vanaf 1 januari 2026. Door de afbouw van de korting op de MRB stijgt uw leaseprijs de komende jaren. Voor meer informatie, vraag uw dealer, contactpersoon of kijk op de website van de belastingdienst. De Algemene Voorwaarden zijn hier te vinden.

(https://www.vwpfs.nl/-/media/Files/VWPFSNL/algemene-voorwaarden-private-lease.pdf)