Hoogenboom Spijkenisse




Volkswagen Tiguan 1.4 TSI eHybrid R-Line Business | SoH 100% | Achteruitrijcamera | Keyless | LED Matrix verlichting | Adaptieve cruise control | 3-zone airco | Lane assist | Parkeerhulp |
Op voorraadSpecificaties
Opties
Omschrijving
Het is een nette en comfortabele auto, deze Volkswagen Tiguan, hij heeft 49268 kilometer gelopen. In deze Volkswagen Tiguan gaat u zeker bekijks hebben, want de R-Line styling trekt de nodige aandacht. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Tiguan. De combinatie van een verbrandingsmotor en een elektromotor zorgt voor prima rij-eigenschappen en een laag brandstofverbruik. Met de comfortstoelen heeft u de zekerheid: elke rit fit door de juiste zit. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. De kwaliteit van de matrix LED-verlichting geeft het gevoel dat u bij daglicht rijdt. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 19 inch lichtmetalen velgen, geluidsisolerende ramen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Alle functies voor een veilige en zuinige rit worden overzichtelijk weergegeven op het digitale dashboard. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Gemak dient de mens. Dankzij de spraaksturing bedient u de belangrijkste functie met uw stem. Zoals u van zo'n jonge auto mag verwachten, zijn hier ook de geavanceerde remote services aanwezig. Simpelweg met een app op uw smartphone controleert u op afstand de status van de auto en bedient u diverse functies. Prettig, altijd weten waar je moet zijn en hoe lang de rit nog duurt met het navigatiesysteem. De Volkswagen is standaard voorzien van: achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, draadloos opladen, DAB ontvangst en parkeersensoren voor en achter.
U geniet nog meer van het rijden met uw Volkswagen omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Deze Volkswagen Tiguan is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt. Ook helpen het hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Klinkt dit allemaal aantrekkelijk? Maak dan een afspraak met onze verkoper!
Wat is uw auto waard?
Ontvang een vrijblijvend inruilvoorstel voor uw auto.
check_circle Vestigingen in Rotterdam, Spijkenisse, Vlaardingen
check_circle Chatservice van 8.00 - 23.00 uur
check_circle Meer dan 85 jaar ervaring
Neem contact met ons op
* Hoogenboom biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305. Vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 5.000 km per jaar, € 500 eigen risico en regio Utrecht. Tarieven kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Brandstof is niet inbegrepen. Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende leasetermijnen. Afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. De overheid bouwt de korting op de motorrijtuigenbelasting (mrb) voor plug-in hybride en elektrische auto’s in 2026 verder af.
- Elektrische auto’s: In 2026 geldt een korting van 30% op de mrb. Vooralsnog geldt deze korting ook in 2027 en 2028, gevolgd door een verdere afbouw naar een korting van 25% in 2029. Vanaf 2030 vervalt de korting op de mrb volledig.
- Plug-in hybride auto’s: Vanaf 1 januari 2026 vervalt de korting op de mrb volledig. Door de afbouw van de korting op de mrb stijgt jouw maandelijkse leasebedrag. Voor meer informatie, vraag je dealer. De Algemene Voorwaarden zijn





