Hoogenboom Volkswagen Rotterdam Zuid





Volkswagen ID. Cross Style | Nieuw
Style | Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) | Automatische afstandsregeling (Adaptive Cruise Control) | Diefstalalarm | Deep Black | Bouwjaar 2027
Private Lease prijs op aanvraag* | Financieren € 473 p/m*
Zakelijke Lease prijs op aanvraag* | Zakelijk Financieren € 391 p/m*
Specificaties
Deze ID. Cross is uitgerust met
Omschrijving
Accu snellaadtijd (10%-80%): 24 minuten
Volkswagen staat voor innovatieve techniek en hoogstaande kwaliteit. Het zijn eigenschappen die u in alle modellen kunt terugzien. Ook deze ID. Cross is op en top een Volkswagen. Bent u ook toe aan een auto met elektromotor? Goeie keuze! Zoals het een echte Volkswagen betaamt, verkeert deze ID. Cross in uitstekende conditie. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Een ommetje of een lange trip? De comfortstoelen zorgen elke keer voor een goede zithouding! Wat een heerlijk ruim gevoel en zoveel licht geeft dat glazen panoramadak! U wordt in deze auto ook getrakteerd op instelbaar onderstel, zwarte hemelbekleding, getint glas en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. Een vergeten muurtje, een verborgen paaltje? Dat gebeurt niet meer, dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Het Harman/Kardon audiosysteem is afgestemd op het interieur van de auto. De geluidskwaliteit is onovertroffen. Bij slecht weer heeft u alle aandacht nodig voor de weg. Daarom regelt de regensensor de wiscapaciteit op uw voorruit. Deze Volkswagen is voorzien van Harman Kardon-audiosysteem, DAB+ radio, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen ID. Cross samen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden; de verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Natuurlijk is dit een splinternieuwe auto en hij wordt dus geleverd met volledige fabrieksgarantie. Daarbij kunnen we u verschillende gunstige financieringsvormen aanbieden. We maken graag een afspraak met u.
Disclaimer: LET OP: Getoonde afbeeldingen kunnen afwijken van de daadwerkelijke voorraadauto. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Vraag onze verkoopadviseurs naar specificaties van deze auto.
Wat is uw auto waard?
Ontvang een vrijblijvend inruilvoorstel voor uw auto.
check_circle Chatservice van 8.00 - 23.00 uur
check_circle Meer dan 85 jaar ervaring
check_circle Vestigingen in Rotterdam, Spijkenisse, Vlaardingen
Kunnen wij u helpen?
* Hoogenboom biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305. Vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 5.000 km per jaar, € 500 eigen risico en regio Utrecht. Tarieven kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Brandstof is niet inbegrepen. Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende leasetermijnen. Afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. De overheid bouwt de korting op de motorrijtuigenbelasting (mrb) voor plug-in hybride en elektrische auto’s in 2026 verder af.
- Elektrische auto’s: In 2026 geldt een korting van 30% op de mrb. Vooralsnog geldt deze korting ook in 2027 en 2028, gevolgd door een verdere afbouw naar een korting van 25% in 2029. Vanaf 2030 vervalt de korting op de mrb volledig.
- Plug-in hybride auto’s: Vanaf 1 januari 2026 vervalt de korting op de mrb volledig. Door de afbouw van de korting op de mrb stijgt jouw maandelijkse leasebedrag. Voor meer informatie, vraag je dealer. De Algemene Voorwaarden zijn






