Ga naar de inhoud
Skoda Scala 1.0 TSI Active - Afbeelding 1
Skoda Scala 1.0 TSI Active - Afbeelding 2
Skoda Scala 1.0 TSI Active - Afbeelding 3
Skoda Scala 1.0 TSI Active - Afbeelding 4

Skoda Scala 1.0 TSI Active
2024 | Graphite grey

1.0 TSI Active | CarPlay | Airco | DAB radio | Multimedia scherm | Bluetooth | Lane- en frontassist |

€ 15.450

€ 161 p/m*

excl. BTW€ 133 p/m

€ 391 p/m*

Specificaties

Bouwjaar2024
TransmissieHandgeschakeld
BrandstofBenzine
Kilometerstand41.508 km
KentekenX-713-SF
BasiskleurGrijs
APK tot5 februari 2028
Vermogen (pk)95 pk

Opties

buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
buitenspiegels in carrosseriekleur
centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
dimlichten automatisch
LED achterlichten
Apple Carplay/Android Auto
Bluetooth telefoonvoorbereiding
boordcomputer
DAB ontvanger
multimedia-voorbereiding
achterbank in delen neerklapbaar
airco
armsteun voor
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
lederen stuurwiel
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Autonomous Emergency Braking
bestuurdersairbag
bots waarschuwing systeem
Instructieboekjes aanwezig
Multimedia scherm Middel
Nationale Auto Pas check
Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar

Omschrijving

Deze Skoda Scala is wereldklasse in stadsformaat. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Tot de uitrusting van deze Skoda behoren ook LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. In de zomer zorgt de airconditioning voor verkoeling. In het voorjaar en najaar voorkomt het systeem beslagen ramen. Deze Skoda is voorzien van lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.

Zoals u mag verwachten van deze Skoda Scala is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Het forward collision warning-systeem is constant alert en detecteert via sensor de afstand tot voorliggers. Wordt die te klein, dan volgt een automatische waarschuwing.

Wij kunnen ons goed voorstellen dat u deze Skoda wilt aanschaffen. Wacht daar dan niet mee en reserveer hem nu direct. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op om de aflevering te bespreken.

Occasion Private Lease

check_circle Een scherp vast maandbedrag en geen onverwachtse kosten

credit_card_clock Vooruitbetalen mogelijk

build_circle Inclusief onderhoud en reparatie

search_hands_free Inclusief verzekering en wegenbelasting

swap_driving_apps Direct vervangend vervoer bij reparatie en onderhoud

Wat is uw auto waard?

Ontvang een vrijblijvend inruilvoorstel voor uw auto.

check_circle Vestigingen in Rotterdam, Spijkenisse, Vlaardingen

check_circle Chatservice van 8.00 - 23.00 uur

check_circle Meer dan 85 jaar ervaring

Neem contact met ons op

* Hoogenboom biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305. Vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 5.000 km per jaar, € 500 eigen risico en regio Utrecht. Tarieven kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Brandstof is niet inbegrepen. Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende  leasetermijnen. Afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. De overheid bouwt de korting op de motorrijtuigenbelasting (mrb) voor plug-in hybride en elektrische auto’s in 2026 verder af. 
- Elektrische auto’s: In 2026 geldt een korting van 30% op de mrb. Vooralsnog geldt deze korting ook in 2027 en 2028, gevolgd door een verdere afbouw naar een korting van 25% in 2029. Vanaf 2030 vervalt de korting op de mrb volledig. 
- Plug-in hybride auto’s: Vanaf 1 januari 2026 vervalt de korting op de mrb volledig. Door de afbouw van de korting op de mrb stijgt jouw maandelijkse leasebedrag. Voor meer informatie, vraag je dealer. De Algemene Voorwaarden zijn hier te vinden.