Ga naar de inhoud

SEAT is verhuisd naar de Landaulettestraat 9 aan de Autostrada. Bekijk de nieuwe locatie arrow_forward

CUPRA Terramar 1.5 TSI e-Hybrid VZ Performance
2025 | Midnight Black

1.5 TSI e-Hybrid VZ Performance |

Specificaties

Bouwjaar2025
TransmissieAutomaat
BrandstofHybride benzine
Kilometerstand17.500 km
KentekenJSX-89-H
BasiskleurZwart
APK tot6 januari 2030
Vermogen (pk)272 pk

Opties

actieve noodgeval assistent
airco (automatisch)
airco separaat achter
Apple Carplay/Android Auto
Autonomous Emergency Braking
full-LED koplampen
lichtmetalen velgen 19"
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
buitenspiegels in andere kleur
Apple Carplay/Android Auto
navigatiesysteem
audio installatie
Bluetooth telefoonvoorbereiding
connected services
airco (automatisch)
airco separaat achter
voorstoelen verwarmd
achterbank in delen neerklapbaar
achteruitrijcamera
actieve noodgeval assistent
Autonomous Emergency Braking
bots herkenning en activatie
cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
dodehoek detectie
adaptief demping systeem
Instructieboekjes aanwezig
Nationale Auto Pas check
Onderhoudsboekje (fysiek)
oplaadmogelijkheid

Omschrijving

Accu snellaadtijd (10%-80%): 26 minuten
Schade: schadevrij

Wat is uw auto waard?

Ontvang een vrijblijvend inruilvoorstel voor uw auto.

check_circle Vestigingen in Rotterdam, Spijkenisse, Vlaardingen

check_circle Chatservice van 8.00 - 23.00 uur

check_circle Meer dan 85 jaar ervaring

Neem contact met ons op

* Hoogenboom biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305. Vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 5.000 km per jaar, € 500 eigen risico en regio Utrecht. Tarieven kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Brandstof is niet inbegrepen. Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende  leasetermijnen. Afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. De overheid bouwt de korting op de motorrijtuigenbelasting (mrb) voor plug-in hybride en elektrische auto’s in 2026 verder af. 
- Elektrische auto’s: In 2026 geldt een korting van 30% op de mrb. Vooralsnog geldt deze korting ook in 2027 en 2028, gevolgd door een verdere afbouw naar een korting van 25% in 2029. Vanaf 2030 vervalt de korting op de mrb volledig. 
- Plug-in hybride auto’s: Vanaf 1 januari 2026 vervalt de korting op de mrb volledig. Door de afbouw van de korting op de mrb stijgt jouw maandelijkse leasebedrag. Voor meer informatie, vraag je dealer. De Algemene Voorwaarden zijn hier te vinden.