Hoogenboom Spijkenisse
CUPRA Leon Sportstourer1.4 e-Hybrid VZ Performance | SoH 95% | Adaprieve demping | Stoel- en stuurwielverwarming | BEATS audio | Parkeerassistent | Adaptieve cruise control | Achteruitrijcamera | Elektrische achterklep |
Op voorraadSpecificaties
Opties
Omschrijving
*Private Lease maandbedrag is op basis van 48 maanden looptijd en 10.000km per jaar. Wilt u een berekening op basis van een andere looptijd of kilometrage? Vraag uw verkoopadviseur naar de mogelijkheden!
Dit is een auto die is ontworpen voor uw comfort. Deze CUPRA Leon Sportstourer van het bouwjaar 2024 heeft 47189 kilometer op de teller staan. Deze hybride auto heeft een sterke, zuinige elektromotor én een verbrandingsmotor. Kortom: uitstekende rijprestaties en een veel lager brandstofgebruik. De verwarmbare voorstoelen zijn een heerlijke extra optie, waarmee u uzelf en uw bijrijder een groot plezier doet. Altijd een goede zitpositie bij iedere snelheid, dankzij de sportstoelen. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. Nooit meer koude handen of koude vingers in de auto. Stuurverwarming zorgt ervoor dat het stuur behaaglijk warm aanvoelt. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, adaptief dempingsysteem, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
De digitale wereld van mobiliteit verwelkomt u; op het digitale dashboard wordt alles weergegeven om uw rit gemakkelijk en veilig te maken. De achteruitrijcamera brengt precies in zicht wat zich achter u bevindt en toont een glashelder beeld op hoge resolutie. Een geluidssignaal waarschuwt hoeveel ruimte u nog heeft. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Loopt het verkeer onderweg vast, schakel dan de file assistent in en laat het systeem zorgen voor de juiste afstand bij stilstaan en rijden. Slimme spraakbesturing herkent gesproken opdrachten en voert ze uit. Met connected drive services, Beats audio system, full map navigatiesysteem, electronic climate control, draadloos opladen en DAB ontvangst is deze CUPRA helemaal compleet.
Het zal u verbazen hoe deze auto in staat is om voor u de omgeving en het verkeer om u heen in de gaten te houden. Verkeersborddetectie herkent tijdelijke en permanente verkeersborden langs en boven de weg. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Ook als uw aandacht even verslapt, blijft de forward collision warning bij de wekker. Dreigt er een botsing met een voor- of tegenligger, dan waarschuwt het systeem direct. U bent mede dankzij hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.
Wat is uw auto waard?
Ontvang een vrijblijvend inruilvoorstel voor uw auto.
check_circle Vestigingen in Rotterdam, Spijkenisse, Vlaardingen
check_circle Chatservice van 8.00 - 23.00 uur
check_circle Meer dan 85 jaar ervaring
Neem contact met ons op
* Hoogenboom biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305. Vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 5.000 km per jaar, € 500 eigen risico en regio Utrecht. Tarieven kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Brandstof is niet inbegrepen. Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende leasetermijnen. Afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. De overheid bouwt de korting op de motorrijtuigenbelasting (mrb) voor plug-in hybride en elektrische auto’s in 2026 verder af.
- Elektrische auto’s: In 2026 geldt een korting van 30% op de mrb. Vooralsnog geldt deze korting ook in 2027 en 2028, gevolgd door een verdere afbouw naar een korting van 25% in 2029. Vanaf 2030 vervalt de korting op de mrb volledig.
- Plug-in hybride auto’s: Vanaf 1 januari 2026 vervalt de korting op de mrb volledig. Door de afbouw van de korting op de mrb stijgt jouw maandelijkse leasebedrag. Voor meer informatie, vraag je dealer. De Algemene Voorwaarden zijn





