Ga naar de inhoud
CUPRA Leon Sportstourer 1.4 e-Hybrid Business - Afbeelding 1
CUPRA Leon Sportstourer 1.4 e-Hybrid Business - Afbeelding 2
CUPRA Leon Sportstourer 1.4 e-Hybrid Business - Afbeelding 3
CUPRA Leon Sportstourer 1.4 e-Hybrid Business - Afbeelding 4

CUPRA Leon Sportstourer 1.4 e-Hybrid Business
2023 | Magnetic Tech (S7S7)

1.4 e-Hybrid Business | SoH 100% | Achteruitrijcamera | Adaptieve demping | Keyless | Adaptieve cruise control | Stuurwielverwarming | Sfeerverlichting | 3-zone airco |



Specificaties

Bouwjaar2023
TransmissieAutomaat
BrandstofHybride benzine
Kilometerstand56.049 km
Kenteken050607
BasiskleurOverig
Vermogen (pk)204 pk

Opties

airco separaat achter
Apple Carplay/Android Auto
Autonomous Emergency Braking
cruise control adaptief
electronic climate controle
LED koplampen
lichtmetalen velgen 18"
metaalkleur
achterspoiler
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Apple Carplay/Android Auto
navigatiesysteem full map
Bluetooth telefoonvoorbereiding
connected services
DAB ontvanger
airco separaat achter
electronic climate controle
voorstoelen verwarmd
achterbank in delen neerklapbaar
achteruitrijcamera
Autonomous Emergency Braking
cruise control adaptief
rijstrooksensor met correctie
achteruitrij assistent
alarm klasse 1(startblokkering)
adaptief demping systeem
Bovag 40 punten check
Instructieboekjes aanwezig
Onderhoudsboekje (fysiek)
oplaadmogelijkheid

Omschrijving

Deze jongvolwassen CUPRA Leon Sportstourer met de nieuwste technologie aan boord is net lekker voor u ingereden. De hybride motor combineert het gebruik van brandstof en elektriciteit, en dat maakt van deze CUPRA Leon Sportstourer een zuinige, slimme auto. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! De sportstoelen geven het interieur van deze Leon Sportstourer een super strakke en sportieve uitstraling. Natuurlijk kunt u zonder. Maar waarom? Lekker toch, zo'n verwarmd stuurwiel? Ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, adaptief dempingsysteem, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten zijn aan boord.

Dankzij het digitale dashboard leest u alle benodigde info gemakkelijk en overzichtelijk af. Een vergeten muurtje, een verborgen paaltje? Dat gebeurt niet meer, dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Navigatie, onderhoudsstatus, vergrendeling, audio... de mogelijkheden van remote services zijn haast oneindig. Ook deze auto laat zich bedienen en analyseren via uw smartphone! In deze Leon Sportstourer vindt u niet alleen schakelaars op het stuur om het full map navigatiesysteem te bedienen en het audiosysteem met DAB-ontvangst, maar er is ook spraakbediening. Deze CUPRA is voorzien van electronic climate control, draadloos opladen, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.

In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding en vermindert de gevolgen van een ongeval. Ook helpen het hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.

Uiteraard is een proefrit altijd mogelijk. Bel onze verkoper voor een afspraak!

Wat is uw auto waard?

Ontvang een vrijblijvend inruilvoorstel voor uw auto.

check_circle Vestigingen in Rotterdam, Spijkenisse, Vlaardingen

check_circle Chatservice van 8.00 - 23.00 uur

check_circle Meer dan 85 jaar ervaring

Neem contact met ons op

* Hoogenboom biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305. Vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 5.000 km per jaar, € 500 eigen risico en regio Utrecht. Tarieven kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Brandstof is niet inbegrepen. Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende  leasetermijnen. Afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. De overheid bouwt de korting op de motorrijtuigenbelasting (mrb) voor plug-in hybride en elektrische auto’s in 2026 verder af. 
- Elektrische auto’s: In 2026 geldt een korting van 30% op de mrb. Vooralsnog geldt deze korting ook in 2027 en 2028, gevolgd door een verdere afbouw naar een korting van 25% in 2029. Vanaf 2030 vervalt de korting op de mrb volledig. 
- Plug-in hybride auto’s: Vanaf 1 januari 2026 vervalt de korting op de mrb volledig. Door de afbouw van de korting op de mrb stijgt jouw maandelijkse leasebedrag. Voor meer informatie, vraag je dealer. De Algemene Voorwaarden zijn hier te vinden.