Hoogenboom Vlaardingen
CUPRA Formentor 1.4 e-Hybrid Business
2024 | Midnight Black (0E0E)
1.4 e-Hybrid Business | SoH 98% | Panoramadak | Achteruitrijcamera | Keyless | Adaptieve cruise control | Dodehoekdetectie | Navigatie | Stuurwielverwarming |
Specificaties
Opties
Omschrijving
Geavanceerde techniek, waarbij een verbrandingsmotor samenwerkt met een elektromotor, zorgt dat deze auto geweldige prestaties neerzet en toch zuinig is met brandstof. Dit is een CUPRA Formentor uit 2024, hij heeft 21374 kilometer op de teller. Er is een rijke uitrusting aanwezig in deze auto, waar onder meer ook stoelverwarming bij hoort. Als het buiten koud wordt, voelt zo'n verwarmd stuurwiel heerlijk aan. Tot de uitrusting behoren ook 19 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Het eigentijdse interieur wordt natuurlijk helemaal volmaakt met het digitale dashboard. Ook achter de auto geen verrassingen bij het inparkeren. Daarvoor zorgt de achteruitrijcamera. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Spraakbediening verhoogt de veiligheid en het gebruiksgemak. De auto luistert naar uw instructies en volgt ze op. De jeugd is niet los te maken van hun smartphone, en dat zie je ook aan deze jonge auto. Via een speciale app staat u overal en altijd in contact met uw vierwieler. Superhandig! En deze auto heeft ook full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry als standaard uitrusting.
De automatische veiligheidssystemen in deze CUPRA fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo u en uw passagiers te beschermen. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat u geen waarschuwingsbord mist. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Het forward collision warning-systeem waarschuwt indien een botsing dreigt met een voorliggend of tegemoetkomend voertuig. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze CUPRA bovendien dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Nieuwsgierig geworden? Neem snel contact op om een afspraak te maken.
Occasion Private Lease
check_circle Een scherp vast maandbedrag en geen onverwachtse kosten
credit_card_clock Vooruitbetalen mogelijk
build_circle Inclusief onderhoud en reparatie
search_hands_free Inclusief verzekering en wegenbelasting
swap_driving_apps Direct vervangend vervoer bij reparatie en onderhoud

Wat is uw auto waard?
Ontvang een vrijblijvend inruilvoorstel voor uw auto.
check_circle Vestigingen in Rotterdam, Spijkenisse, Vlaardingen
check_circle Chatservice van 8.00 - 23.00 uur
check_circle Meer dan 85 jaar ervaring
Neem contact met ons op
* Hoogenboom biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305. Vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 5.000 km per jaar, € 500 eigen risico en regio Utrecht. Tarieven kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Brandstof is niet inbegrepen. Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende leasetermijnen. Afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. De overheid bouwt de korting op de motorrijtuigenbelasting (mrb) voor plug-in hybride en elektrische auto’s in 2026 verder af.
- Elektrische auto’s: In 2026 geldt een korting van 30% op de mrb. Vooralsnog geldt deze korting ook in 2027 en 2028, gevolgd door een verdere afbouw naar een korting van 25% in 2029. Vanaf 2030 vervalt de korting op de mrb volledig.
- Plug-in hybride auto’s: Vanaf 1 januari 2026 vervalt de korting op de mrb volledig. Door de afbouw van de korting op de mrb stijgt jouw maandelijkse leasebedrag. Voor meer informatie, vraag je dealer. De Algemene Voorwaarden zijn






