Ga naar de inhoud

Belangrijke wijziging per 1 juni: Spijkenisse wordt hét nieuwe occasioncentrum van Hoogenboom! Lees hier wat dit voor u betekent.

Audi Q4 e-tron 35 Launch edition Advanced Plus 55 kWh - Afbeelding 1
Audi Q4 e-tron 35 Launch edition Advanced Plus 55 kWh - Afbeelding 2
Audi Q4 e-tron 35 Launch edition Advanced Plus 55 kWh - Afbeelding 3
Audi Q4 e-tron 35 Launch edition Advanced Plus 55 kWh - Afbeelding 4

Audi Q4 e-tron35 Launch edition Advanced Plus 55 kWh | SoH 91% | Panoramadak | Navigatie Plus | Adaptieve cruise control | Stoelverwarming | Bestuurdersstoel met memory | Achteruitrijcamera | Elektrische achterklep |

Op voorraad



Specificaties

Bouwjaar2021
TransmissieAutomaat
BrandstofElektrisch
Kilometerstand56.822 km
KentekenL-910-TT
BasiskleurGrijs
APK tot6 augustus 2027
Vermogen (pk)170 pk

Opties

buitenspiegel(s) automatisch dimmend
buitenspiegels elektr. met geheugen
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
buitenspiegels in carrosseriekleur
Apple Carplay/Android Auto
audio installatie
connected services
DAB ontvanger
navigatiesysteem full map
achterbank neerklapbaar
achteruitrijcamera
airco (automatisch)
aluminium interieur afwerking
binnenspiegel automatisch dimmend
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
cruise control adaptief
Elektronisch Stabiliteits Programma
4zd optiekpakket zwart
Assistentie Pakket
Comfort plus-pakket
Instructieboekjes aanwezig
Landelijke garantiedekking bij merkdealer

Omschrijving

Een optimaal rijbereik, geen emissies en probleemloze techniek. Met de Audi Q4 e-tron haalt u een elektrische auto van topklasse in huis. Geruisloos genieten tegen lage kosten? Dan is deze elektromotor iets voor u! Gemak is alles. Daarom heeft deze auto een elektrisch bediend glazen panorama dak en een elektrisch bedienbare achterklep. Deze auto is ook voorzien van stoelverwarming. De koplampen met matrix LED-verlichting zijn het hoogst haalbare op het gebied van autoverlichting. In deze Audi profiteert u onder andere ook van: 19 inch lichtmetalen velgen, geluidsisolerende ramen, neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.

Voor een goed en duidelijk overzicht onderweg is het digitale dashboard uitermate slim ingedeeld. Niets achter deze auto blijft verborgen door de achteruitrijcamera. Een veilig gevoel! Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. De ingebouwde file assistent is een echte helper als het vaststaat onderweg. Het systeem meet ruimte tot de auto vóór u permanent en activeert zelfs de remmen als uw voorligger stopt. Ingericht op Connected Services, voor een nog veiligere en comfortabelere rit. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, multifunctioneel lederen stuur, DAB ontvangst en automatisch dimmende buitenspiegels.

Zoals u mag verwachten van deze Audi Q4 e-tron is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat u geen waarschuwingsbord mist. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat.

Een proefrit? Natuurlijk! Neem contact op en we maken een afspraak om u te overtuigen van deze kwaliteitsauto!

Wat is uw auto waard?

Ontvang een vrijblijvend inruilvoorstel voor uw auto.

check_circle Vestigingen in Rotterdam, Spijkenisse, Vlaardingen

check_circle Chatservice van 8.00 - 23.00 uur

check_circle Meer dan 85 jaar ervaring

Neem contact met ons op

* Hoogenboom biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305. Vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 5.000 km per jaar, € 500 eigen risico en regio Utrecht. Tarieven kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Brandstof is niet inbegrepen. Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende  leasetermijnen. Afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. De overheid bouwt de korting op de motorrijtuigenbelasting (mrb) voor plug-in hybride en elektrische auto’s in 2026 verder af. 
- Elektrische auto’s: In 2026 geldt een korting van 30% op de mrb. Vooralsnog geldt deze korting ook in 2027 en 2028, gevolgd door een verdere afbouw naar een korting van 25% in 2029. Vanaf 2030 vervalt de korting op de mrb volledig. 
- Plug-in hybride auto’s: Vanaf 1 januari 2026 vervalt de korting op de mrb volledig. Door de afbouw van de korting op de mrb stijgt jouw maandelijkse leasebedrag. Voor meer informatie, vraag je dealer. De Algemene Voorwaarden zijn hier te vinden.