Ga naar de inhoud
Audi A3 Sportback 40 TFSI e S edition - Afbeelding 1
Audi A3 Sportback 40 TFSI e S edition - Afbeelding 2
Audi A3 Sportback 40 TFSI e S edition - Afbeelding 3
Audi A3 Sportback 40 TFSI e S edition - Afbeelding 4

Audi A3 Sportback 40 TFSI e S edition | SoH 95% | Adaptieve cruise control | Stoelverwarming | Parkeersensoren voor en achter | Navigatie Plus | Virtual cockpit | Sfeerverlichting | LED koplampen |

Op voorraad


Specificaties

Bouwjaar2023
TransmissieAutomaat
BrandstofHybride benzine
Kilometerstand17.662 km
BasiskleurGrijs
Vermogen (pk)204 pk

Opties

Apple Carplay/Android Auto
Autonomous Emergency Braking
cruise control adaptief met Stop&Go
electronic climate controle
LED koplampen
LED koplampen
lichtmetalen velgen 17"
metaalkleur
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
buitenspiegels in carrosseriekleur
Apple Carplay/Android Auto
navigatiesysteem full map
connected services
DAB ontvanger
draadloze telefoonlader
electronic climate controle
voorstoelen verwarmd
achterbank in delen neerklapbaar
aluminium interieur afwerking
armsteun voor
Autonomous Emergency Braking
cruise control adaptief met Stop&Go
uitwijk assistent
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Instructieboekjes aanwezig
Nationale Auto Pas check
Onderhoudsboekje (fysiek)
oplaadmogelijkheid
Parkeer pakket

Omschrijving

Deze Audi A3 Sportback staat voor u klaar. Een geweldige, nog jonge occasion die goed is voor gemakkelijk nog een tonnetje of twee op de teller. Hoewel de auto uit 2023 komt, heeft hij maar 18096 kilometer gereden. De hybride motor combineert het gebruik van brandstof en elektriciteit, en dat maakt van deze Audi A3 Sportback een zuinige, slimme auto. Tijdens de koude maanden is stoelverwarming een voorziening die u niet wilt missen. Verder is de Audi uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en verwarmde ruitensproeiers.

Dankzij het digitale dashboard in deze auto kan u de interface van uw cockpit personaliseren. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Een smartphone met internetverbinding legt eenvoudig overal contact met de auto. U kunt functies activeren en de conditie van de auto monitoren. In deze A3 Sportback vindt u schakelaars op het stuur om het full map navigatiesysteem te bedienen en het audiosysteem met DAB-ontvangst. Geen gehannes met snoertjes en kabels, u laadt uw smartphone automatisch op met de draadloze telefoonlader. Met WIFI-hotspot, electronic climate control, sportstuur met schakelpaddels, parkeersensoren achter, regensensor en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze Audi helemaal compleet.

Tijdens de rit wordt u als bestuurder ondersteund door verschillende systemen die de weg en uw omgeving in de gaten houden. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Deze Audi A3 Sportback is voorzien van Brake Assist, die extra remkracht geeft bij een noodstop.

We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Audi. Belt u ons snel?

Wat is uw auto waard?

Ontvang een vrijblijvend inruilvoorstel voor uw auto.

check_circle Vestigingen in Rotterdam, Spijkenisse, Vlaardingen

check_circle Chatservice van 8.00 - 23.00 uur

check_circle Meer dan 85 jaar ervaring

Neem contact met ons op

* Hoogenboom biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305. Vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 5.000 km per jaar, € 500 eigen risico en regio Utrecht. Tarieven kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Brandstof is niet inbegrepen. Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende  leasetermijnen. Afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. De overheid bouwt de korting op de motorrijtuigenbelasting (mrb) voor plug-in hybride en elektrische auto’s in 2026 verder af. 
- Elektrische auto’s: In 2026 geldt een korting van 30% op de mrb. Vooralsnog geldt deze korting ook in 2027 en 2028, gevolgd door een verdere afbouw naar een korting van 25% in 2029. Vanaf 2030 vervalt de korting op de mrb volledig. 
- Plug-in hybride auto’s: Vanaf 1 januari 2026 vervalt de korting op de mrb volledig. Door de afbouw van de korting op de mrb stijgt jouw maandelijkse leasebedrag. Voor meer informatie, vraag je dealer. De Algemene Voorwaarden zijn hier te vinden.