Ga naar de inhoud
Audi Q3 e-hybrid S tronic 6 272pk - Afbeelding 1
Audi Q3 e-hybrid S tronic 6 272pk - Afbeelding 2
Audi Q3 e-hybrid S tronic 6 272pk - Afbeelding 3
Audi Q3 e-hybrid S tronic 6 272pk - Afbeelding 4

Audi Q3e-hybrid S tronic 6 272pk S edition

WhatsApp met ons!



€ 919 p/m*

Specificaties

Bouwjaar2026
TransmissieAutomaat
BrandstofHybride benzine
Kilometerstand25 km
BasiskleurGrijs
Vermogen (pk)272 pk

Opties

Adaptive cruise control
Audi sound system
Cruise control
Exterieurpakket zwart
Glazen panoramadak
Exterieurpakket zwart
Glazen panoramadak
LED achterlichten
LED koplampen
Aluminium raamlijsten
USB C aansluitingen vóór en achter
Stoelverwarming voorin
4-voudig verstelbare lendensteunen
Achterbank in 40:20:20 neerklapbaar, zitvlak in de lengte en hoek van de leuning verstelbaar
Bandenspanningcontrolesysteem
Chroomkleurige stuurapplicatie, S-logo, geperforeerd leder ter hoogte van de handen, contraststiksels
Adaptive cruise control
Audi sound system
Cruise control
3-zone climatronic
Achteruitrijcamera

Wat is uw auto waard?

Ontvang een vrijblijvend inruilvoorstel voor uw auto.

check_circle Vestigingen in Rotterdam, Spijkenisse, Vlaardingen

check_circle Chatservice van 8.00 - 23.00 uur

check_circle Meer dan 85 jaar ervaring

Omschrijving

Accu snelladen: nee

Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Audi Q3. De uitgesproken s-line styling voegt een reeks sportieve accenten aan de vormgeving toe. Deze gloednieuwe auto is per direct uit onze voorraad leverbaar. Met de huidige benzineprijzen is deze hybride motor van deze auto misschien wel de allerbeste oplossing. Zuiniger, schoner en toch van alle markten thuis. Tijdens gure dagen is het prettig zitten in de verwarmbare voorstoelen. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Vergezichten krijgen een extra dimensie door het glazen panoramadak. In deze auto profiteert u onder andere ook van: LED koplampen, Audi instelbaar onderstel (drive select), donker getint glas achter en LED-achterlichten. Een vergeten muurtje, een verborgen paaltje? Dat gebeurt niet meer, dankzij de achteruitrijcamera. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. De regensensor reageert op de neerslag die op de voorruit belandt. Van een paar spatjes tot een hoosbui: de ruitenwissers weten wat ze te doen staat. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn automatisch dimmende binnenspiegel en in hoogte en diepte verstelbaar stuur. Het zal u verbazen hoe deze auto in staat is om voor u de omgeving en het verkeer om u heen in de gaten te houden. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Ook helpen het hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken. We kunnen ons voorstellen dat u deze auto wilt bekijken. We laten de auto graag aan u zien, dan vertellen we u meteen welke financieringsvormen we u eventueel kunnen bieden.

.

Disclaimer: LET OP: Getoonde afbeeldingen kunnen afwijken van de daadwerkelijke voorraadauto. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Vraag onze verkoopadviseurs naar specificaties van deze auto.

* Hoogenboom biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305. Vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 10.000 km per jaar, € 500 eigen risico en regio Utrecht. Tarieven kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Brandstof is niet inbegrepen. Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende leasetermijnen. Afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. De overheid gaat de korting op de motorrijtuigenbelasting (MRB) voor elektrische en plug-in hybride auto’s in de periode 2025 - 2030 (verder) afbouwen. - Elektrische auto’s: In 2025 geldt een korting van 75% op de MRB, gevolgd door een verdere afbouw in de jaren daarna. - Plug-in hybride auto’s: In 2025 geldt een korting van 25% op de MRB, Op basis van de huidige plannen vervalt de korting volledig vanaf 1 januari 2026. Door de afbouw van de korting op de MRB stijgt uw leaseprijs de komende jaren. Voor meer informatie, vraag uw dealer, contactpersoon of kijk op de website van de belastingdienst. De Algemene Voorwaarden zijn hier te vinden.

(https://www.vwpfs.nl/-/media/Files/VWPFSNL/algemene-voorwaarden-private-lease.pdf)