Business Center Auto Hoogenboom Zakelijk

Fleetsales bij Auto Hoogenboom

Via jouw contactpersoon ben je verzekerd van o.a. maatwerkoffertes, oplossingen die zijn toegespitst op jouw specifieke situatie, wagenparkbeheer, aankoop van auto’s, verzorgen van kortstondige uitbreidingen van het wagenpark of eventuele inkrimping en afhandeling van schades met schadeherstelbedrijven. Kortom: jouw mobiliteitsbehoefte in de breedste zin van het woord. Mobiliteit zoals het hoort!

​Mobiliteit zoals het hoort!

Onze fleetsales-adviseurs werken nauw samen met diverse product- en merkspecialisten waardoor je altijd verzekerd bent van de meest optimale totaaloplossing van mobiliteit.

Wagenpark Volkswagen Zakelijk Auto Hoogenboom

Spelen wel eens de volgende gedachten?

  • De kosten van het bedrijfswagenpark zijn aanzienlijk gestegen. Er moet nu toch wel eens echt naar de besparingsmogelijkheden gekeken worden.
  • Hoe kan ik de kosten van het wagenpark eens echt goed budgetteren?
  • Heb ik voor mijn wagenpark wel zoveel koop/lease auto’s nodig?
  • Auto en fiscus, wat is de laatste stand van zaken?
  • We zouden voor onze berijders graag heldere en duidelijke richtlijnen willen hebben.
  • We kopen of leasen auto's, maar moet ik dat wel blijven doen?
  • Ik heb zoveel aanspreekpunten voor mijn wagenpark, dat kan toch wel efficiënter?

De voordelen van fleetsales

  • 24- uurs service, mobiliteitsgarantie
  • Uitgebreid demonstratie wagenpark
  • Verhuurafdelingen met uitgebreide verhuurvloot
  • Up-to-date werkplaatsen met gekwalificeerd personeel
  • Express service
  • Eigen schadeherstel (alle merken)
  • Eigen leasemaatschappij (alle merken)
  • Haal-en brengservice
  • Afleverservice door het hele land

Neem contact op met het Business Center

Team Fleetsales Leasing Auto Hoogenboom V3

Contactgegevens

Account managers Fleetsales & Leasing
Maurice Anema | 06-10 33 12 65 | maurice.anema@autohoogenboom.nl
Arjan Langendoen | 06-50 67 79 37 | a.langendoen@autohoogenboom.nl
Richard Schenk | 06-82 80 21 63 | r.schenk@autohoogenboom.nl
Loet Versteeg | 06-50 29 12 57 | l.versteeg@autohoogenboom.nl

Coördinator Fleetsales & Leasing

Richard van Lieshout | 010- 410 56 65 | fleetsales@autohoogenboom.nl

Manager Fleetsales & Leasing
Rob Oorschot | 06-51 44 25 98 | r.oorschot@autohoogenboom.nl

Showroom: tot 17:00
Fleetsales & Leasing

Driemanssteeweg 694

3084 CB Rotterdam