Ga naar de inhoud

SEAT Ibiza1.0 EcoTSI Style Business Connect | CarPlay | Cruise control | Digital cockpit | Airco | DAB radio | Lane- en frontassist |

Op voorraad



Specificaties

Bouwjaar2024
TransmissieHandgeschakeld
BrandstofBenzine
Kilometerstand38.788 km
KentekenZ-859-PF
BasiskleurZwart
APK tot3 juni 2028
Vermogen (pk)95 pk

Opties

buitenspiegels elektrisch inklapbaar
buitenspiegels elektrisch verstelbaar
buitenspiegels in carrosseriekleur
buitenspiegels verwarmbaar
bumpers in carrosseriekleur
Apple Carplay/Android Auto
audio installatie
Bluetooth telefoonvoorbereiding
boordcomputer
connected services
achterbank in delen neerklapbaar
airco (automatisch)
armsteun voor
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
binnenspiegel automatisch dimmend
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Autonomous Emergency Braking
bandenspanningscontrolesysteem
bestuurdersairbag
Instructieboekjes aanwezig
Nationale Auto Pas check
Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar

Omschrijving

Bij de bouw van de SEAT Ibiza wordt niets aan het toeval overgelaten. Vandaar dat hier een auto staat die in optimale conditie verkeert. De benzinemotor zorgt samen met de handgeschakelde vijfversnellingsbak voor prima prestaties. Relaxt én fit op weg? Dan geniet u zeker van de comfortstoelen. Ook 15 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen en in delen neerklapbare achterbank zijn aan boord.

Dankzij Connected Services weet u precies waar uw auto geparkeerd staat. Ook andere functies, zoals bandenspanning en brandstofniveau, zijn via de app altijd onder handbereik. In deze Ibiza vindt u niet alleen schakelaars op het stuur om het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst te bedienen, maar er is ook spraakbediening. De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Parkeersensoren helpen u tijdens het in- en uitparkeren. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze SEAT heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Ook cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer horen tot de voorzieningen op deze auto.

Geavanceerde veiligheidssystemen kijken tijdens elke rit met u mee en schatten continu de risico's in. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze SEAT u om veiliger te rijden. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Mindert een voorligger onverwachts te veel vaart, dan komt de forward collision warning in actie en waarschuwt meteen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.

Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.

Wat is uw auto waard?

Ontvang een vrijblijvend inruilvoorstel voor uw auto.

check_circle Vestigingen in Rotterdam, Spijkenisse, Vlaardingen

check_circle Chatservice van 8.00 - 23.00 uur

check_circle Meer dan 85 jaar ervaring

Neem contact met ons op

* Hoogenboom biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305. Vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 5.000 km per jaar, € 500 eigen risico en regio Utrecht. Tarieven kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Brandstof is niet inbegrepen. Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende  leasetermijnen. Afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. De overheid bouwt de korting op de motorrijtuigenbelasting (mrb) voor plug-in hybride en elektrische auto’s in 2026 verder af. 
- Elektrische auto’s: In 2026 geldt een korting van 30% op de mrb. Vooralsnog geldt deze korting ook in 2027 en 2028, gevolgd door een verdere afbouw naar een korting van 25% in 2029. Vanaf 2030 vervalt de korting op de mrb volledig. 
- Plug-in hybride auto’s: Vanaf 1 januari 2026 vervalt de korting op de mrb volledig. Door de afbouw van de korting op de mrb stijgt jouw maandelijkse leasebedrag. Voor meer informatie, vraag je dealer. De Algemene Voorwaarden zijn hier te vinden.